• Transparentnost
  • Natječaji
  • Javna nabava
  • Usluge
      • Back
      • Cijepljenja
          • Back
          • Kalendar cijepljenja u Hrvatskoj
      • Sanitarne iskaznice
      • Higijenski minimum
      • Antirabična zaštita
      • Upis u prvi razred škole
  • Službe
      • Back
      • Služba za epidemiologiju
      • Javno Zdravstvo
      • Školska medicina
      • Mikrobiologija
      • Služba za prevenciju i izvanbolničko liječenje
  • Savjeti i obavijesti
      • Back
      • Aktivnosti
      • Obavijesti
      • Savjeti
  • Dokumenti
      • Back
      • Financijski izvještaji
      • Natječaji
      • Javna nabava
      • Zakoni i pravilnici
      • Cjenik usluga
      • Ovlaštenja
      • Upravno vijeće
      • Savjetovanje s javnošću
  • O nama
      • Back
      • Uvodna riječ
      • Pristup informacijama
      • Programi i projekti
      • Publikacije
  • Kontakti
  • Transparentnost
  1. Nalazite se ovdje:  
  2. Naslovnica
  3. Dokumenti
  4. Javna nabava
Articles
Naziv Datum kreiranja Hitovi
III. Izmjene i dopune Plana nabave 2026. 29.05.2026. 257
II. Izmjene i dopune Plana nabave 2026. 29.04.2026. 284
I. Izmjene i dopune Plana nabave 2026. 17.03.2026. 359
Registar ugovora 2025. 26.02.2026. 303
Registar ugovora 2025. 26.02.2026. 296
V. Izmijenjena verzija plana javne nabave 2025. 23.12.2025. 293
Plan nabave 2026. 10.12.2025. 305
IV. Izmijenjena verzija plana javne nabave 2025. 12.11.2025. 412
III. Izmijenjena verzija plana javne nabave 2025. 29.08.2025. 435
II. Izmjene i dopune Plana nabave 2025. 29.08.2025. 453
Registar ugovora 2024 05.03.2025. 644
I. Izmjene Plana nabave 2025. 14.02.2025. 654
V. Izmjene Plana nabave 2024. 20.12.2024. 837
Plan nabave 2025. 03.12.2024. 679
IV. Izmjene Plana nabave 2024. 14.11.2024. 737
III. Izmjene Plana nabave 2024. 25.09.2024. 686
II. Izmjene Plana nabave 2024. 10.09.2024. 710
I. izmjene i dopune Plana nabave 2024. 13.03.2024. 798
Registar ugovora 2023 27.02.2024. 831
Izjava o nepostojanju sukoba interesa 20.02.2024. 797
III. Izmjene i dopune Plana nabave 2023. 01.01.2024. 852
Plan nabave 2024. 21.12.2023. 929
II. Izmjene i dopune Plana nabave 2023. 06.09.2023. 1017
I. Izmjene i dopune Plana nabave 2023. 06.09.2023. 1015
Plan nabave 2023. 06.09.2023. 1081
Registar ugovora 2022. godine 06.09.2023. 935
Registar ugovora 2021. godine 23.02.2022. 1597
PLAN NABAVE 2022. 31.01.2022. 1469
VII. Izmjene Plana nabave 2021. 14.10.2021. 1467
VI. Izmjene i dopune Plana nabave 2021. 04.10.2021. 1525
V. Izmjene i dopune Plana nabave 2021 21.09.2021. 1410
IV. Izmjene i dopune Plana nabave 2021. 21.07.2021. 1676
III. Izmjene i dopune Plana nabave 2021. 05.07.2021. 1507
II. IZMJENE I DOPUNE PLANA NABAVE 2021. 23.04.2021. 1542
I. Izmjene i dopune Plana nabave 2021. 29.01.2021. 1691
Registar ugovora 2020. 28.01.2021. 1907
PLAN NABAVE 2021. 04.01.2021. 1839
V. IZMJENE I DOPUNE PLANA NABAVE 2020. 14.10.2020. 1788
IV. IZMJENE I DOPUNE PLANA NABAVE 2020. 14.10.2020. 1755
III. Izmjene i dopune Plana nabave 2020. 20.07.2020. 1985
II. Izmjene i dopune Plana nabave za 2020. godinu 09.07.2020. 1962
I. IZMJENE I DOPUNE PLANA NABAVE 2020. 19.02.2020. 2113
Registar ugovora 2019. 21.01.2020. 2187
V. Izmjene i dopune Plana nabave 2019. 31.12.2019. 2165
Plan nabave za 2020. godinu. 23.12.2019. 2178
IV. Izmjene i dopune Plana nabave 2019. 23.12.2019. 2170
III. Izmjene i dopune Plana nabave 2019. 18.07.2019. 2309
Obavijest o početku postupka javne nabave 29-2019 28.06.2019. 2311
II. Izmjene i dopune Plana nabave 2019. 13.05.2019. 2259
I. izmjene i dopune Plana nabave 2019. 01.04.2019. 2416
Registar ugovora 2018. 25.03.2019. 2412
Izjava o nepostojanju sukoba interesa 19.02.2019. 2341
Plan nabave 2019. 05.12.2018. 2609
IV. Izmjene i dopune Plana nabave 2018. 31.10.2018. 2372
Obavijest o početku postupka javne nabave 34-2018 05.10.2018. 2428
III. Izmjene i dopune Plana nabave 2018. 03.10.2018. 2483
Obavijest o početku postupka javne nabave 02.08.2018. 2554
Obavijest o početku postupka javne nabave 12.07.2018. 2586
II. Izmjene i dopune Plana nabave 2018 12.07.2018. 2629
I. Izmjene i dopune Plana nabave 2018 12.07.2018. 2721
Plan nabave 2018 12.07.2018. 2442
Plan nabave 2017 21.11.2017. 2769
Plan nabave 2016 23.02.2016. 2761
Plan nabave 2015 - izmjene 23.02.2016. 2714
Registar ugovora o javnoj nabavi i okvirnih sporazuma 05.10.2013. 2721
Zavod za javno zdravstvo Vukovarsko-srijemske županije
Zavod za javno zdravstvo
Vukovarsko-srijemske županije
Radno vrijeme:
Ponedjeljak – Petak: 07:00 – 15:00

Kontaktirajte nas

Zavod Vinkovci 032 370 428 Ispostava Vukovar 032 413 179 Ispostava Županja 032 833 834 Sanitarne iskaznice Vinkovci 032 373 947

Kontaktirajte nas

Higijenski minimum Vinkovci 032 370 902 Školska medicina Vinkovci 032 370 901 Nacionalni programi 0800 9999 02 Email info@zzjz-vsz.hr

Info

  • Transparentnost
  • Poveznice
  • Pravne napomene i upozorenja
© Zavod za javno zdravstvo Vukovarsko-srijemske županije | Izrada i održavanje: Alba Digital